Auto klimatyzacja - Hella

43-190 Mikołów ul. Rolnicza 9
tel/fax (032) 226 28 73 kom. 501 307 600

Klimatyzacja
SERWIS KLIMATYZACJI
NAPRAWY
NAPEŁNIANIE
DEZYNFEKCJA


Auto klimatyzacja - Hella

HellaHella-nowoczesna firma z tradycjami
Firma HELLA działająca nieprzerwanie od ponad 100 lat jest znana i ceniona z produkcji nowoczesnych układów oświetlenia samochodowego wyznaczających nowe standardy w motoryzacji. Produkty z logo Hella do pierwszego wyposażenia swoich samochodów wykorzystują producenci znanych i liczacych się marek jak BMW, VW, Mercedes, MAN, Neoplan, Volvo, Opel, Seat, Skoda, Renault, Alfa Romeo, Fiat. Część produkcji skierowana jest na rynek wtórny, handlu akcesoriami, do firm tuningowych. Zakres tej oferty jest bardzo szeroki zarówno dla modeli, które już zeszły z lini produkcyjnych jak i dla pojazdów najnowszych.

Kierunki rozwoju
Potencjał produkcyjny i bogate zaplecze techniczno-badawcze firmy Hella pozwoliły zainteresować się nowymi obszarami produkcji dla motoryzacji. Rosnąca szybko popularność samochodowych urządzeń klimatyzacyjnych i fakt przejęcia angielskiej fabryki części do urządzeń klimatyzacyjnych jest przyczyną najnowszych intensywnych działań firmy.

Nowe obszary działań
Dopasowane do potrzeb rynku programy handlowe spowodowały powstanie koncepcji ściślejszego związania użytkowników samochodów z firmą Hella i jej wyrobami. Opracowano projekt działalności usługowej firmowanej własnym logo. Rozwiązaniem tym jest system warsztatowy HELLA SERVICE PARTNER. Jego zadaniem jest sprzedaż części zamiennych wraz z wysokokwalifikowaną usługą warsztatową.

HELLA SERVICE PARTNER z założenia jest regionalnym systemem partnerskim. W naszym kraju organizatorem i opiekunem systemu warsztatowego Hella Service Partner jest Hella Polska. Rolą dystrybutorów Hella Polska jest wyszukiwanie, rekomendowanie, zaopatrywanie i opieka nad warsztatami, które podejmą działania w ramach sieci.

Korzyści dla klienta

Hella Service Partner jest pierwsza z sieci warsztatowych oferującą usługi o wysokiej specjalizacji przeznaczone dla nowoczesnych i jeszcze nie wyeksploatowanych pojazdów.
Umożliwia użytkownikom samochodów, szczególnie nowszych generacji (elektronika, klimatyzacja), łatwiejszy i tańszy dostęp do wyspecjalizowanych usług niż w stacjach autoryzowanych. Jest to bardzo ważne dla użytkowników pojazdów, których samochody zakończyły okres gwarancji.

Przyjęcie naszej firmy do Hella Service Partner wiąże się z dostępem do wysokiej jakości części zamiennych, oraz informacji technicznych o nowych wyrobach, akcesoriach, narzędziach i nowych technologiach warsztatowych. Mamy nadzieję, że spowoduje to wzrost poziomu technicznego naszej firmy oraz wzrost poziomu wykonywanych usług.